2 Sinema Projesi Aynı Ay ANTALYA'da Başlıyor. Hemen Başvurun!
AJANS YAPIM Sinema ve Eğitim İçin Yeni Yüzler Arıyoruz! Kadın, Bayan, Erkek, Çocuk, Bebek, Genç, Orta Yaş, Yaşlı, Uzun Saçlı, Bıyıklı, Sakallı. Her yılın her ayı 5,000'den fazla başvuru alıyoruz! Her ay yüzlerce oyuncuyu sete gönderiyor, her hafta onlarca oyuncuya eğitim veriyoruz!

Öncelikle Ajans Yapım'ı tercih etmeniz ve Ajans Yapım'ın oyunculuk başvuru formunu doldurarak bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Ajans Yapım, form doldururken verdiğiniz tüm kişisel özelliklerinizi ve bilgilerinizi 128 bit şifreleme ile gizleme ve korumaya büyük özen göstermektedir. Bunu başvuru sayfası adres çubuğundaki yeşil bardan görebilirsiniz.

Ajans Yapım'ın oyuncu ve cast kadrosunun bir parçası olmak için ilk olarak Ajans Yapım'ın başvuru formuna internetten ulaşıp cast ajans başvuru formunu doldurabilirsiniz. Online Başvuru formu bölümüne girerek doldurduğunuz cast ajansı formu bize yollayınız. Ajans Yapım'ın başvurular bölümündeki istenilen bilgileri ve resminizi randevu esnasında da bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştırdığız bilgiler ve resimler, uzman kadromuzca değerlendirilecek ve size tekrar telefon ile dönüş yapılacaktır. Bize ulaştırdığınız resimler özellikle şu doğrultu da olmalı; resim, vesikalık veya boydan resminiz olabilir fakat uzaktan çekilmemiş, sizi net gösteren resimler olmasına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Sizin özellikle yüzünüzü kapatacak gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Randevuya geldiğinizde profesyonel resimleriniz Ajans Yapım tarafından tekrar çekilecektir. 18 yaşından küçük iseniz aileden bir ebeveny ile veya vekalet sahibi velinizle gelmeniz gerekmektedir.

Kaydolduktan sonra uzman ekibimiz tarafından randevunuz alınmak üzere aranacaksınız. Randevuya mutlaka katılmalısınız. Profesyonel chromakey fotoğraflarınız çekildikten sonra veritabanı kaydınız tamamlanacaktır. Ayrıca randevu esnasında veya daha sonrasında ayrıcalıklı ve öncelikli iş teklifleri almak isterseniz kayıt bilgilerinizi özelleştirebilirsiniz.

Dizi, sinema, reklam, klip, belgesel, seyirci, dansçı, fotomodel, manken, part model, host, hostes, oyuncu, bölüm oyuncusu, diyaloglu oyuncu, figüran, fuar, tanıtım, tesettür, takı, makyaj, katalog, sunucu, seslendirme, düblaj, yarışmacı, tiyatro, piyes, spiker, DJ ve VJ kategorilerinde kayıtlarımız devam etmektedir. Yetenekli tüm adaylara en uygun fiyatlar ile eğitim fırsatlarıda sunmaktayız.

Başvuru sahiplerine ait bilgiler yapımcılara, yönetmenlere, senaristlere, alt ajanslara, cast ajanslarına, iş ortaklarına, üniversitelere ve kamu kuruluşlarına sunulmakta ve istihdam yaratılmaktadır. Aynı zamanda başvuru sahibinin talebi halinde ilgi alanına göre eğitimler sağlanmakta ve gelir elde etmek amaçlı sektör içinde benzer iş alanları için yönlendirmelerde yapılmaktadır.