Bölüm Oyuncusu

Bölüm oyunculuğu hakkında almak istediğiniz tüm bilgileri derledik.

Bölüm Oyuncusu Nedir? Nasıl Olunur?

Nasıl Bölüm Oyuncusu Olunur?

Bölüm Oyuncusu Nedir?

Bölüm oyunculuğu genelde diziler için kullanılan bir oyunculuk türü veya tabiridir. Tüm oyuncular elbette bölüm oyunculuğu yapabilirler. Eğer senaryo izin veriyorsa bu daha çok sanatçının tercihine kalmıştır. Tüm sezon boyunca bir dizide oynayacaksınız demektir. Bütün bir sezon için oyunculuk yapabilmeniz için daha önceden set, kamera, ışık ve diğer tüm mateyalleri ve işleyişleri tecrübe etmiş olmanız gerekecektir.

Hataya Yer Var mıdır?

Tüm sezon boyunca kameralar karşısında olacak hiç kimse için hataya yer yoktur. İzlediğiniz tüm projeler çok büyük yatırımlardır. Çok büyük hassasiyet ve özenle tamamlanırlar. Bu sebeple bir oyuncunun koskoca bir projeyi aksatmasına hiçbir yapımcı, yönetmen, set şefi veya senarist izin vermez. Bu sebeple bölüm oyunculuğu büyük bir dikkat, özveri, referans ve yetenek gerektirir.

Başvuran Kişiler Yanılıyor mu?

Ücretsiz olarak veritabanımıza aldığımız üyelerimizin aslında tamamının oyuncu olması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada kayıt olan üyeler eğitim ve gelişim talebinde bulunursa onlar için ayrıca ayrıca eğitimler temin edebilmek için birçok iş ortağına sahibiz.

Burada yanılgıyı oyuncu olmak isteyenler değil, basit bir fotoğraftan bile para isteyen ajanslar oluşturuyor. Resminiz çekildiği anda yetenekli bir oyuncu olamazsınız. Diksiyonunuza, görüntünüze, ihtiyaçlara ve yüz, göz, duruş gibi mimiklerinize göre de sınıflandırılmaktasınız. Bu sınıflandırmayı şuanda dijital olarak sadece Ajans Yapım sunmaktadır. Başvuru sahibi üyelerimizi doğru projelere doğru konumlarda yönlendirmek için filtreliyor, ihtiyaçlarına göre yönlendirme gerçekleştiriyoruz.

Bölüm Oyuncusu Olamaz mıyım?

Elbette olabilirsiniz. Ancak şunu unutmamakta fayda var; her projede binlerce yeni yüz göremezsiniz. Bunu görebilmeniz için Avrupa ve diğer dünya lokasyonlarında olduğu gibi binlerce projeye ihtiyaç var. Biz mevcut projeler için istihdam sağladığımız gibi, gelecek projeler içinde hazırlık sağlıyoruz. Gelecek projeler için geçen sürede yetenekli kişileri seçiyor, alacağı hizmete göre yönlendirmeler gerçekleştiriyor ve daha sonrasında ilgili projeleri yürüten yapımcı ve direk anlaşmalı ajanslara sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

Bu süre zarfında yine kameralar karşısına çıkması için çaba gösterdiğimiz ve çıkarttığımız üyelerimizin sektöre aşina olmasını, haliyle bu sektördeki yerini almasını sağlamak için tüm çabamızı ortaya koyuyoruz.

Kararınızı Verdiniz mi?

Eğer bölüm oyuncusu olmak için kararınızı verdiyseniz ve sizde olduğunu düşündüğünüz yeteneklerinizi artık herkese duyurmak istiyorsanuz doğru şirketin websitesindesiniz. Randevu kaydınızı alın, sizi arayalım ve uzman ekibimizle yüzyüze görüşüp bilgilerinizi verin. Gerisini uzman olan bizlere bırakın.

Hemen Başvurun

Etiketler

  • Bölüm oyuncusu
  • Bölüm oyunculuğu
  • Bölüm oyuncusu nedir?
  • Bölüm oyuncusu aranıyor?
  • Bölüm oyuncusu nasıl olunur?
  • Bölüm oyuncusu kimdir?
  • Bölüm oyuncusu nasıl olursunuz?
  • Bölüm oyuncusu ne kadar kazanır?
  • Bölüm oyuncusu ne kadar alıyor?